Devadesátky

Kalifornské slunce, holky, mejdany, skejt a parta starších kluků, do které by hrozně rád zapadl. Tohle je prostě léto všech velkých poprvé, na které Stevie nikdy nezapomene. Tím spíš, že ho prožívá v polovině devadesátek – neopakovatelné době, jejíž atmosféru Jonah Hill (Vlk z Wall Street, Superbad) ve svém režijním debutu dokonale vystihl, hudbou počínaje a módou konče.

Více informací o samotném filmu se dozvíte na této stránce.

Podrobnosti k promítání tohto filmu v letním kině

Datum promítání 12-09-2019 21:00
Vstupné Zdarma
Uvidíte v letním kině
Containall - Stalin
Čechův most, 110 00 Praha 1, Česko
Containall - Stalin

Tento film promítá Containall - Stalin

Hlavní činností kulturního centra Stalin je prezentace lokální mladé kultury, kterou pod kyvadlem od května do září dostává prostor v rámci multižánrového projektu Monument festival.

V rámci Monument festivalu tak na stalinu uvádíme zejména živé projekty pražské hudební scény, zajímavé dokumenty a hrané filmy z české i zahraniční produkce, nejnovější trendy v elektronické hudbě, sportovní akce či výtvarné projekty, které se formou workshopů věnují rozvoji manuální činnosti dětí i dospělých.

Program je koncipován od středy do neděle, pondělky a úterky zůstavají volné pro případné přesuny nerealizovaných vystoupení, které způsobí nepříznivé počasí.

Vstup je na veškerý program zdarma.

Kde se toto letní kino nachází

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze, jaký film pod šírým nebem Vás v Praze čeká

Social