Seznam herců a režisérů

Nick Robinson

Herec
Sdílet:

Osobní informace

  • Jméno: Nick Robinson
  • Datum narození: 22, bře 1995
  • Země: Seattle, Washington, USA
Social:

Životopis

Narodil se v Seattlu ve státě Washington. Je nejstarší z pěti sourozenců, ale má dva starší nevlastní sourozence z předchozího vztahu jeho otce. V roce 2013 odmaturoval na Campbell Hall School.

V 9 letech se připojil k místní dětské divadelní skupině nazvané "Broadwy Bound". V 11 letech zažil svůj herecký debut na pódiu ve Vánoční koledě od Charlese Dickense . V divadelních produkcích pokračoval po okolí Seattle, včetně Jako zabít ptáčka, Mame a A Thousand Clowns. V roce 2008 se setkal s Hollywoodským hledačem talentů Mattem Casellem. Ten ho doporučil pár agenturám a následně podepsal smlouvu s The Savage Agency v Los Angeles. Kvůli spisovatelské stávce se však vrátil s rodiči zpět do Washingtonu, kde pokračoval v divadelních produkcích.

V roce 2009 po jeho teprv druhém televizním konkurzu získal roli Rydera Scanlona v seriálu Melissa a Joey na stanici ABC Family.Seriál měl premiéru 17. srpna 2010 a stal se hitem. V roce 2011 si zahrál v originálním filmu Ne/přátelé na stanici Disney Channel, po boku Belly Thorne a Zendaye. Film měl premiéru 13. ledna 2012. V roce 2012 byl obsazen do hlavní role filmu Králové léta, který režíroval Jordan Vogt-Roberts. Film vypráví o teenagerech, kteří se na jedno léto rozhodnou přestěhovat do nedalekých lesů a zkusit si žít na vlastní pěst. Během léta 2012 se začal objevovat v reklamách pro Cox Communications.

V roce si zahrál ve filmu Jurský svět, po boku Tye Simpkinse a Bryce Dallas Howard. Snímek se stal druhým nejvýdělečnějším filmem roku 2015. Roli Bena Parisha si zahrál ve filmové adaptaci stejnojmenné novely Pátá vlna, která měl premiéru v roce 2013. Hlavní roli si zahrál v nezávislém filme Being Charlie, který měl premiéru na Torontském mezinárodním filmovém festivalu, do kin se dostal 6. května 2016. V březnu 2016 bylo oznámeno, že si zahraje v komediálním dramatu Krystal. V červenci 2016 bylo oznámeno, že si zahraje roli Ollyho ve filmové adaptaci stejnojmenné novely Všechno úplně všechno.

Tuto osobnost můžete vidět v letních kinech ve filmech

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze, jaký film pod šírým nebem Vás v Praze čeká

Social

Search